הטיפולים שלנו

אבנים חמות

שיטת עיסוי אינדיאנית המשלבת טיפול תוך כדי שימוש באבני בזלת מחוממת בשילוב שמנים אתריים ועשבי מרפא. העיסוי נועד להרגיע ולשחרר חסימות נפשיות רגשיות ופיזיות . הטיפול מתמקד בניקוי רעלים בגוף ומשחרר חסימות. עיסוי נעים לתחזוקת הגוף.

טווינא

טווינא-למשוך לדחוף = שיטת טיפול סינית אשר מוכרת ביותר , מומלצת עוד מימי קדם כדי לשמור על גוף האדם ותינוקות . הטיפול מתחיל לאחר שהמטופל עבר שאלון רפואי כמו שמקובל ברפואה המשלימה .
הטיפול זה לשמור על גמישות השרירים ומתיחת העצמות.
מסע הטיפול הוא לארוך ערוצי המרידאנים שדרכם ניתן להשפיע ולשחרר את זרימת האנרגיה בגוף. כתוצאה מכך אפשר להגיע ולטפל בכל כאב בגוף המטופל רגלים , ראש , מיגרנות, מפרקים וכו….

עיסוי סיני

עיסוי זה התפתח מהתרבות והפילוסופיה הסינית לפני אלפי שנים. עיסוי אשר עובד על אנרגית הצ’י. העיסוי מתבצע על ידי לחיצות חזקות ותנועות עמוקות בצמוד לעמוד השדרה ומערכת השלד. הטיפול ברובו לא נעים עם תחושת כאב.
כדי להפחית את רמת החיכוך של המעסה מהמטופל משתמשים בכמות שמן גדולה יותר.
חשוב בטיפול זה לשמור על טמפרטורה נכונה בחדר הטיפולים על מנת לשמור על מצב המטופל יציב.

עיסוי ספורטאים

עיסוי עם לחיצות עמוקות שמגיע עד לשכבות העמוקות של השריר. העיסוי מטרתו להחזיר את זרימת הדם בשריר ועל ידי כך לגרום לשריר לחזור לפעילות תקינה.
עיסוי ספורטאים מתאים לשימור וטיפול בגוף על מנת למנוע ניוון שרירים ושחיקת מפרקים.
העיסוי ספורטאים מטפל בבעיות ידועות כגון : נקע, בעיות בכף היד, כתפיים, דלקות שרירים וכאבי גב חזקים.
עיסוי ספורטאים נעשה גם על ידי שמנים אתריים מומלצים.

עיסוי על כיסא

שיטת עיסוי כאשר המטופל יושב על כסא עיסוי מותאם. הטיפול יעשה על איזור הגב, כתפיים, שכמות, צוואר, גב תחתון, זרועות וידיים. עיסוי יבש ללא שמנים, מתאים גם לעובדי הייטק ואנשים שעושות עבודה משרדית.
עיסוי שביצענו בעבר וגם היום בזמן טיסה, כנסים וימיי כיף. שיטות נוספות בזמן הטיפול זה שיאצו, טווינא, תאילנדי ועוד…
עיסוי בדרך כלל קצר עד שעה.

עיסוי פנים

עיסוי זה מתמקד באיזור הראש, צוואר, קרקפת ופנים. עיסוי נעים להרגעה והפגת מתחים, משחרר את שרירי הפנים המכווצים.
במהלך העיסוי ניתן להשתמש בקרם קוסמטי ולהחדירו לעור בצורה יעילה על ידי טכניקות עיסוי מותאמות. העיסוי עוזר לשיקום וחידוש עור הפנים. העיסוי מתחיל עם פילינג ואדי חום , לאחר מכן מריחת קרם פנים. בעיסוי הפנים צריך לעבוד בזהירות תוך הקפדה ושמירת המטופל .
באזור הקרוב למצח עיניים עובדים בטכניקות עדינות מאוד.
עיסוי פנים בדרך כלל לא יעלה על 30 דקות.

עיסוי צרפתי

עיסוי זה נעשה עם שמנים אתריים וקצב יותר מהיר.
עיסוי הצרפתי מחלק את הגוף לאיזורים ואיברים נפרדים, העיסוי עובד על שחרור השרירים התפוסים. בעקבות חומצת חלב שהצטברה בקרעים המקירוסקופיים נוצר כאב ועיסוי צרפתי מתאים ביותר לעבודה ולשחרור הכאב. עיסוי הצרפתי הוא מפנק ונעים אך קצת כואב ויעיל מאוד.

עיסוי רפואי

עיסוי מדהים  ועוצמתי אשר עוזר להחזיר את מערכת השריריים שלנו לשגרה. עיסוי רפואי משלב מספר טכניקות עיסוי בינהם : רקמות עמוק, הוליסטי וצרפתי. העיסוי מתאים למבוגרים וילדים , כל גיל והבעיה שלו. מטרת העיסוי להגדיל את טווח התנועה והגמישות , חידוש רקמות.
מאחר ואנו עושים פעילויות שונות במהלך היום , עומס עבודה , ישיבה ממושכת ויציבות לא נכונה ,אז אנו פוגעים במערכת התנועה והגמישות של הגוף. בנוסף העיסוי מטפל במישור הפסיכולוגי כגון : הירגעות , שינה יותר טובה ועוזר לחרדות ולחץ נפשי. שילוב של שמנים נכונים וחמים על הגוף המטופל גורם לתוצאה טובה ומושלמת של הטיפול.
הטיפול יתחיל מיד לאחר שאלון רפואי שמטופל יעבור עליו ביחד עם המטפל. לא תמיד התחושה נעימה במהלך הטיפול כי אנו נוגעים במהלך הטיפול באיזור הישיר והכואב

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי זה מטפל בפציעות, חבלות, דלקות וכאבים בעיקר במפרקים ושרירים פעילים אצל ספורטאים בעיקר . במהלך העיסוי נשתמש בטכניקת עיסוי חודרני בתנועות סיבוביות על מנת להגיע לעומק הרקמה הפגועה.
במהלך העיסוי נשתמש במעט שמן וניתן לאצבעות לעשות את העבודה העיקרית. עיסוי רקמות עמוק אכן נועד לטפל בבעיית הכאב מידית ולכן הוא אינו טיפול של כיף והנאה אלא קצת כאב על יעיל ופותר בעיות בטווח קצר.

עיסוי שוודי

עיסוי זה מתאים גם לפתרון בעיית רפואיות וגם סתם לימי כייף ופינוק, העיסוי נעשה בטכניקת עיסוי איטית ועדינה במהלך העיסוי יהיה שימוש בשמנים נעימים וריחניים , טכניקות משולבות בטיפול , עיסוי , ליטוף , לישות , תיפוף, לחיצות ורטט העיסוי גורם לתגובות ריגשיות ועוזר גם מאוד במישור הפסיכולוגי.
משך הטיפול 45 דקות עד שעה וחצי.

עיסוי תאילנדי

עיסוי זה היא אומנות של המטפל. העיסוי כולל לחיצות , מתיחות ומשוכות.
במהלך העיסוי המטפל משתמש בכל המפרקים של גופו על מנת לייצר מקסימום תנועות ומתיחות אשר יעזרו להזרמת מחזור הדם ועל ידי כך להביא לריפוי לנקודות שונות בגוף. העיסוי התאילנדי זה שילוב של פילוסופיית הרפואה הסינית לאיזון אנרגטי והיוגה מהמזרח הרחוק. העיסוי בדרך כלל יתבצע על מזרן ברצפה. המטפל צריך להיות בעל כושר גמישות על מנת שהטיפול יצליח ויהיה יעיל.

רפלקסולוגיה

שיטה עתיקה עוד ממצרים העתיקה , סין ועוד.. רפלקסולוגיה טיפול אשר מבוסס על כך שכל גוף האדם ומערכות הגוף השונות נמצאים כמפה של כף הרגל, כתוצאה מלחיצות ועיסויים בכף הרגל יעבור אותות חשמלייים לאברים בגוף.
כאשר המטפל לוחץ על הנקודות בכף הרגל הוא בעצם מטפל בבעיה או בכאב אשר המטופל סובל ממנה. צריך לזכור שכף הרגל שלנו זה העמוד ובסיס לכל שאר הגוף .
כאשר כואב לנו בכף הרגל שלנו זה מרמז על תקלה במערכות הגוף. העיסוי מתחיל לאחר שהמטפל עבר עם המטופל על שאלון רפואי , והבנת הבעיה ממנה סובלים.

שיאצו

שיאצו שי-אצו לחץ אצבע טכניקה עתיקה מיפן. המטופל שוכב על מזרן לבוש מלא. לאחר אבחון הטיפול ותשאול המטופל, המטופל שוכב על המזרן. מטרת הטיפול בשיאצו היא לשחרר חסימות ולהזרים את הצ’י ועל ידי כך להגיע לאיזון בגוף ובנפש המטופל.
שיאצו טיפול טוב לאחזקת הגוף וגם לפתרון בעיית כאבים . כגון: כאבי גב, צוואר, כאבי ראש, מיגרנות, נשימה ומערכת עיכול.

סובלים מכאבי שרירים? זקוקים לעיסוי שירפא לכם את הגוף? מוזמנים ליצור איתנו קשר לתיאום טיפול המתאים בדיוק בשבילכם בקליניקה שלנו.

Open chat
שלום, צריכים עזרה?
איך אפשר לעזור לך?
Powered by
דילוג לתוכן